ELTEMTEK Hakkında

ELTEMTEK Enerji Akademi

ELTEM-TEK olarak enerji sektöründe hizmet veren, Türkiye’nin önde gelen mühendislik, proje yönetimi ve danışmanlık şirketlerinden biriyiz. Yüzde 47’lik kamu, yüzde 26’lık yabancı sermaye ve geri kalan yüzdelik payları Türkiye’nin önde gelen özel enerji şirketlerinden oluşan ortaklık yapısıyla, kozmopolit bir görünüm sergiliyoruz. Bu yapı ELTEM-TEK’i sektörde farklı ve öncelikli kılıyor. Öyle ki ELTEM-TEK, amacı kamu yararı ve ülke gelişimi olan bir kamu kuruluşunun ciddiyet ve güvenilirliğine, bir yüzyıla yakın geçmişiyle uluslararası başarılara sahip yabancı bir şirketin evrensel tecrübe ve hedeflerine, özel sektörün atılımcı ruhuna, çevik ve müşteri odaklı yapısına sahiptir. Tüm bunlar da bizim gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde olağanüstü ve sürdürülebilir başarılar edinmemizi sağlıyor.

ELTEMTEKFaaliyet konularında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ELTEM-TEK, gerek donanım ve yazılımlarla gerekse personel eğitimleri ile yeni yöntemlerin ülkemizde uygulanmasında daima öncülük ediyor.

Tecrübe, Modernlik, Kalite

Dünyaca tanınmış teknik uzmanlık, köklü yerel bilgi, profesyonellik ve projelerimize entegre edilmiş disiplinler gibi benzersiz bir kombinasyonla ürün ve hizmetler sunarak, ülkemizde yaşam kalitesini artırıyoruz. Bu amacı gerçekleştirmek için adanmışlıkla çalışırken, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değerler yaratma sorumluluğunu devam ettiriyoruz.

Bu sebeple biz; Memnun müşteriler yaratırız, ticari başarı veren uzun vadeli stratejiler geliştiririz, yenilik, gelişim ve profesyonel mükemmelliğe odaklanırız.